Ekspeditorių ir vežėjų forumas

Krovinių ir transporto birža Cargo.LT skirta tiems, kurie siūlo krovinius ir/arba transportą prekėms pervežti – tai prekybininkai, gamybininkai, vežėjai, ekspeditoriai ir kitos su transporto veikla susijusios įmonės.

Dažniausiai tinklalapyje siūloma vežti krovinius iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, o taip pat krovinių iš/į Vakarų Europos ir Rusijos. Kiekvieną dieną į duomenų bazę patalpinama apie 7000-8000 naujų krovinių pasiūlymų ir 10000-12000 automobilių transporto paslaugoms.

Svetainėje yra daugiau kaip 15000 ekspedicinių ir transporto kompanijų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos, pasirengusių pristatyti Jūsų krovinius į paskirties vietą.

Patalpindami krovinių pasiūlymus Cargo.LT duomenų bazėje, Jūs pateikiate informaciją daugybei ekspeditorių ir vežėjų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, pasirengusių pristatyti Jūsų krovinius į paskirties vietą.

Galite gauti informaciją apie Jus dominančius krovinius ar transportą realiu laiku į el. paštą, SMS į mobilųjį telefoną ar Cargo.Pager.

„Juodajame sąraše“ pateikiama informacija apie nesąžiningus ekspeditorius ir vežėjus. Tai leidžia pasirinkti patikimus partnerius ir taip gabenti krovinius su minimaliausia rizika.

Kokios krovinių pervežimo kainos, galimos problemos išmuitinant krovinius, transporto paieška prekėms pervežti – atsakymus į šiuos ir daugybę kitų klausimų rasite „Ekspeditorių ir vežėjų forume“.

Ką daryti, jeigu vežant krovinį iškilo problemų: apgadintas krovinys, ne laiku pristatytas krovinys arba automobilis pavėlavo pasikrauti prekių – skiltyje „Teisinė konsultacija“ mūsų teisininkai pakonsultuos Jus visais rūpimais klausimais, susijusiais su krovinių pervežimu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Tikimės, jog tinklalapis Cargo.LT taps nuolatiniu Jūsų pagalbininku (įrankiu) pervežant ir ieškant krovinių.

Partneriai

Alytaus kolegija, ruošianti transporto ir logistikos sričių specialistus
Pakeleiviu ir pakeleivingo transporto paieškos sistema - BananaCar
Krovinių ir transporto birža Lotynų Amerikoje - CargaRápido
Lietuvos teismų sprendimų ir teisės aktų paieškos sistema - eTeismai.lt
Transporto valdymo programa vežėjams ir ekspeditoriams - Infotrans
Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija - Lineka
Profesionali teisine pagalba logistikos srityje vežėjams, transportininkams ir ekspeditoriams - Legaltrans
Socialinių Mokslų Kolegija - transporto ir logistikos, bei tarptautinės prekybos studijos
Lietuvos Verslo Kolegija - rengia logistikos vadybos specialistus
Panevėžio Kolegija - aukštoji mokykla, kurioje rengiami transporto vadybos ir logistikos specialistai
Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas -  lyderiaujantis technologijos mokslų, bei transporto ir logistikos srityje
Mykolo Romerio Universitetas - socialinių mokslų universitetas Lietuvoje, rengiantis tarptautinio verslo ir logistikos specialistus
Klaipėdos valstybinė kolegija - stipri akademine bendruomene, ruošianti transporto vadybos bei logistikos specialistus
CRM programa, automatizuojanti ekspeditorių ir vežėjų darbą
Tarptautiniai pervežimai ir ekspedijavimas, taip pat krovinių pervežimas keltais.
Slapukai interneto svetainėje (ang. cookies) naudojamos būtinos normaliam interneto svetainės veikimui, tikslinei reklamai ir lankytojų analizei. Naršydami šiame tinklalapyje Jus sutinkate naudoti slapukus. Detaliau
Duomenų įkėlimas
Statusas: